Targi Home wystroju domu i aranżacji okna Ożarów 2024

Targi Home wystroju wnętrz i okien Ożarów 2024

Z wizytą na targach wystroju domu i aranżacji okna Home.

Targi wystroju domu i aranżacji okna Home w Ożarowie edycja 2024

W ostatni weekend lutego miłośnicy wystroju wnętrz mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – targach wystroju i dekoracji okien Home w Ożarowie. To wyjątkowe spotkanie zgromadziło ekspertów oraz pasjonatów dekoracji z całego kraju, pragnących zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie aranżacji wnętrz, w tym także dekoracji okiennych.

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości firan, zasłon i dekoracji okiennych, mieliśmy przyjemność wziąć udział w tych inspirujących targach. Nasz zespół miał okazję poznać bogatą, obfitującą w nowości ofertę wielu wystawców.

Na targach w podwarszawskim Ożarowie swoje tekstylia zaprezentowali się m.in. następujący wystawcy:

Adecor, Adorn, Decoma, Decoria, Eurofirany, Fibero Fabrica, Gerster, Indesfuggerhaus, Margo Textil, Mottivo, Laguna Textil, Ozlem, Rad-Pol, Ridex, Spagnolo, VV Design

Nowe inspiracje na targach Wystroju domu i Dekoracji Okien: Relacja z Ożarowa

Targi Wystroju domu i Dekoracji Okien w Ożarowie, stały się wyjątkową okazją do spotkania z branżowymi ekspertami i pasjonatami dekoracji. Było dla nas nie tylko źródłem nowych pomysłów, ale także okazją do poznania najnowszych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Warto zwrócić uwagę, że na targach można było dostrzec wyraźną zmianę w trendach dotyczących tkanin zasłonowych. Nowy kierunek to grube materiały, przeważnie jednolite, gładkie utrzymane w kolorach ziemi. Mimo że nadal dominują masywne welury i aksamity, coraz większe znaczenie zyskują materiały zaciemniające typu blackout. Doceniane są również szenile i miękko układające się sztruksy, które dodają wnętrzom przytulności. Nie bez znaczenia jest także delikatny połysk, który dodaje elegancji i nowoczesności aranżacjom okiennym.

Podczas targów mieliśmy okazję spotkać się zarówno z wystawcami, jak i wymieniać doświadczenia z innymi firmami zajmującymi się wnętrzami oraz dekoracją okien. Takie spotkania pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby klientów i dostosować naszą ofertę do zmieniających się trendów i oczekiwań rynku.

Targi Home w Ożarowie były nie tylko doskonałą okazją do nawiązania i odnowienia kontaktów z importerami oraz największymi dystrybutorami tkanin do dekoracji wnętrz w Polsce, ale także inspirującym wydarzeniem, które pozwoliło nam poznać najnowsze trendy i pomysły w branży wystroju wnętrz. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje, gdzie będziemy mogli ponownie podzielić się naszą pasją i doświadczeniem z innymi miłośnikami piękna i elegancji w domowych wnętrzach.

Na targach w Ożarowie swoje najnowsze kolekcje tkanin do ozdoby okien prezentowały m.in. marki Eva Minge (w porozumieniu z Eurofirany) oraz VV Design. 

Dodaj komentarz