Kołdry, którymi każdego dnia otulamy się w łóżku, mają niezwykle ważny wpływ na nasze samopoczucie. Niezaprzeczalnie odpowiadają za jakość snu, a powszechnie wiadomo, że tylko spokojnie przespana noc umożliwia należytą regenerację organizmu. To na co w szczególny sposób powinieneś zwrócić uwagę to materiał poszycia oraz wypełnienie kołdry. Jeśli chcesz, aby Twój sen był relaksujący i spokojny, koniecznie sięgnij po dobrej klasy produkt. Warto zadbać o odpowiedniej jakości kołdry, ponieważ dzięki swoim właściwościom gwarantują beztroski wypoczynek, a to sprawia, że jesteśmy zdrowsi.

Szukasz kołdry w Jarocinie? Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie uzyskasz informacje dotyczące wyrobów pościelowych, a także będziesz mógł kupić taką kołdrę, jaka będzie Tobie odpwiadała. Proponujemy kołdry z wypełnieniem syntetycznym (kołdry poliestrowe, kołdry z wkładem silikonowym, kołdry z granulatu) lub naturalnym (kołdry puchowe, kołdry półpuch oraz kołdry wełniane).

Kołdry Jarocin – u nas znajdziesz posłania w rozmiarze 140×200 cm, standardowe kołdry 160×200 cm, oraz sypialniane kołdry 200×220 cm i 180×200 cm. Oprócz wspomnianych, posiadamy również kołderki dziecięce 120×90 cm i 135×100 cm w zestawie z poduszką.

Kołdry puchowe Jarocin

Kołdry puchowe to wysokiej klasy wyrób produkcji polskiej. Ich walory są znane i doceniane od wielu lat. Każdy z łatwością wymieni zalety kołder puchowych:

  • doskonale grzeją, mają doskonałe właściwości termoizolacyjne
  • są trwałe i zachowują „nadmuchany” kształt

Mimo tego, że na rynku pojawiły się znacznie tańsze kołdry z wypełnieniem syntetycznym, nadal dla wielu osób jedynym słusznym wyborem są kołdry z puchu. Poszyte jakościowym inletem, przez długi czas zachowują swoje właściwości użytkowe. Naturalne wypełnienie w postaci pierza zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i korzystnie wpływa na przyjemność wypoczynku.

Kołdry puchowe przekonują swoją długowiecznością. Dzięki dużej sprężystości, kołdry i poduszki wypełnione puchem, z łatwością wracają do pierwotnego, pełnego kształtu. Warto zwrócić uwagę na przeszycie w prostokątne komory. Zapobiega ono przemieszaniu się puchowego wypełnienia z jednej części kołdry w drugą i sprawia, że na całej powierzchni kołdry znajduje się jednakowa ilość puchu. Z pewnością kołdry puchowe są niezastąpionym, luksusowym produktem w Twojej sypialni.

Kołdry dla dzieci Jarocin

Która kołdra dla dzieci będzie odpowiednia? Na jaki rozmiar najlepiej się zdecydować? Młodzi rodzice, którzy stają przed wyborem odpowiedniej kołderki dla swojego maleństwa, stają przed nie lada zadaniem. Oferta produktów dla dzieci jest nieprzebrana, a przecież każda mama i tata pragnie dla swojej pociechy wszystkiego co najlepsze.

Kołdry dla dzieci bezsprzecznie muszą spełniać kilka kryteriów:

  • muszą być wykonane z materiałów w pełni bezpiecznych dla zdrowia dzieci
  • muszą zapewniać komfort wypoczynku i wygodę podczas użytkowania

Jak łatwo się domyślić, produkty pochodzące od uznanych, sprawdzonych producentów, posiadają wysoką jakość, spełniają te kryteria. Bezpieczna dla zdrowia kołderka dziecięca antyalergiczna jest przewiewna i zapewnia należytą wentylację. Taka kołderka zapobiega przed nadmiernym poceniem się malucha, a co za tym idzie, pojawiającymi się odparzeniami, które mogą przeszkadzać dziecku w niezakłóconym śnie.

Kołdra musi być lekka, ponieważ zapewnia wtedy odpowiednią swobodę, nawet gdy dziecko jest ruchliwe. Komfortowy wypoczynek dla dzieci jest niezwykle istotny, dlatego że właśnie podczas snu wytwarzane są hormony wzrostu mające istotny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka.

Zaleca się aby kołdry dla dzieci wykonane były materiałów syntetycznych (silikon granulowany, poliester) o właściwościach antyalergicznych. Nie wskazane są kołdry i poduszki dziecięce z puchu ani innego gatunku pierza, ponieważ często wywołują reakcje uczuleniowe.

Zapraszamy do sklepu z artykułami pościelowymi w Jarocinie, gdzie znajdą Państwo akcesoria pościelowe dla dzieci, kołdry dziecięce 120×90 i 135×100 cm oraz poduszki dla dzieci.

Kołdry antyalergiczne Jarocin

Kołdry antyalergiczne są obecnie najpopularniejszą i najliczniejszą grupą dostępnych na rynku wyrobów do spania. Z jednej strony mają bardzo dobre właściwości użytkowe np. są lekkie, zapewniają przyjemny wypoczynek, z drugiej ich kluczową zaletą jest fakt, że nie powodują uczuleń.

Syntetyczne wypełnienia spisują się rewelacyjnie niezależnie od wielkości posłania. Z łatwością powracają do wcześniejszego kształtu, ponieważ są niezwykle sprężyste. Można je nabyć w każdym rozmiarze tj kołdry antyalergiczne 140×200 cm, standardowe kołdry 160×200 cm , kołdry 180×200 oraz przeznaczone na łoża małżeńskie kołdry z granulatu 200×220 cm.

Kołdry antyalergiczne zapewniają komfortowy, głęboki sen nawet tym osobom, które borykają się z uciążliwymi dolegliwościami wywołanymi uczuleniami. Zarówno poszycie kołdry, jak i poliestrowe, silikonowe wypełnienie są w pełni bezpieczne dla zdrowia i zapobiega osadzaniu się kurzu.

kołdry antyalergiczne amw Jarocin

Ważną kwestią jest aby przed zakupem kołdry antyalergicznej rozważyć, który rodzaj będzie lepszy kołdra całoroczna czy sezonowa. Pierwsza opcja jest zdecydowanie bardziej uniwersalna, bo jeśli zdecydujesz się na taką kołdrę, z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać ją przez kolejne miesiące. Kołdry sezonowe przeznaczone są na konkretne okresy w ciągu roku.

Dobrym przykładem są świetnie przyjęte kołdry letnie. Spełniają swoją funkcję dzięki temu, że są odpowiednio dopasowane do aury panującej w pomieszczeniu oraz preferencji użytkowników. Ciekawą alternatywą są kołdry cztery pory roku, które składają się z dwóch oddzielnych warstw o różnej grubości. To Ty decydujesz jaka grubość jest dla Ciebie odpowiednia. Do wyboru jest cieńsza warstwa idealna na lato, grubsza jesienna, a jeśli nadal masz wrażenie, że grubość nie jest wystarczająca, wystarczy, że zepniesz warstwy razem.

Kołdry antyalergiczne, które dostępne są w naszym sklepie w Jarocinie to wysokiej jakości produkt uznanych producentów AMW oraz Inter Widex.

Kołdry wełniane

Kołdry wełniane to naturalny produkt o wysokiej trwałości, znany i wykorzystywany od wielu lat. Wypełnienie kołder to wełna pochodząca z merynosów, której właściwości znane są od pokoleń. Świetnie zdawano sobie sprawę, że noszenie wełnianych swetrów i skarpet zapewniało komfort cieplny. Dziś wełniane runo z powodzeniem stosowane jest jako wypełnienie kołder. Do głównych zalet kołder wełnianych należą:

  • bardzo dobre właściwości grzewcze
  • przewiewne, dobra cyrkulacja powietrza.

Niezależnie od warunków panujących w pomieszczeniu i pory roku, wypoczynek pod kołdrą z wełny to czysta przyjemność. Cenione szczególnie przez seniorów i osoby z przewlekłymi dolegliwościami zdrowotnymi, kołdry wełniane w znacznym stopniu pozytywnie wpływają na komfort snu. Utrzymują temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, ponieważ kołdra w naturalny sposób oddycha.

Jeśli lubisz naturalne produkty warto, abyś rozważył zakup kołdry z owczej wełny. Ten i inne rodzaje kołder z wypełnieniem naturalnym znajdziesz w sklepie z artykułami pościelowymi w Jarocinie. Zapraszamy!

Komplety pościeli

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór kompletów pościeli z bawełny satynowej, kory i flaneli.

system Wave

Zasłony i firany system wave

Zobacz realizacje zasłon i firan przygotowanych w Systemie Wave.