Galeria firan i zasłon to miejsce, w którym prezentujemy zdjęcia dekoracji okiennych wykonanych w naszej pracowni w Jarocinie. Zachęcamy do odwiedzenia galerii, która może być wartościowym źródłem inspiracji i pomysłów na Twoje okno.

W niemal każdym domu pięknie ozdobione okna są uznanym elementem wystroju. Nie ulega wątpliwości, że decydują o stylu i efekcie wizualnym całego pomieszczenia. Przed ich wyborem warto poświęcić chwilę uwagi na sprawdzenie, co aktualnie jest modne oraz zapoznać się tkaninami, które są “na czasie”.

Galeria dekoracji okiennych

Firany nowoczesne galeria

Galeria zasłon

Galeria fleks i fala

Firany z gipiurą i hafty

Wybór firan do pokoju jest duży, a to wcale nie ułatwia podjęcia decyzji, które firany będą dla Ciebie odpowiednie. Doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy pomoc w zaplanowaniu i zaaranżowaniu efektownej dekoracji okiennej. W oparciu o Twoje sugestie i spostrzeżenia zaproponujemy rozwiązania sprawdzone i ciekawe zarazem. Twoje okna w pokoju zasługują na wspaniałą oprawę.

Realizacje

Przygotowaliśmy dla Ciebie liczne kolekcje firan zróżnicowanych pod względem grubości, faktury czy wzornictwa. Do Twojej dyspozycji są nie tylko białe firany, ale również kolorowe w odcieniach beżu, szarości, turkusu, a nawet pudrowego różu.

Dostępne w Jarocinie firany do pokoju dostępne są w różnych długościach I szerokościach. Widoczne w galerii firany mogą być gładkie lub posiadają różnej wielkości zdobienia. Wybranie odpowiedniej firany i zasłony, z pewnością stanie się prostsze, gdy porównasz poszczególne wersje ozdób okiennych.

W galerii firan i zasłon znajdziesz zdjęcia, które przedstawiają dekoracje okienne uszyte w pracowni mieszczącej się przy ul. Św. Ducha w Jarocinie. Projekty i aranżacje tworzymy na podstawie pomysłów i sugestii naszych klientów. Szyjemy dekoracje na okna, które są odpowiednio dopasowane do stylu w jakim urządzone jest wnętrze.

komplet grubych szarych zasłon i gładkich firan
Szycie na wymiar

Wszystkie dekoracje okienne przygotowujemy na wymiar w naszej pracowni krawieckiej.

Montaż

Nasza usługa jest kompleksowa. Dekoracje możemy zawiesić u klienta.

Porozmawiajmy o pięknych oknach

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w tematyce zasłon, firan, rolet rzymskich i karniszy.