Dekoracje okienne Jarocin

Cześć! Jesteśmy Robert i Ilona.

Oboje jesteśmy prawdziwymi entuzjastami pięknych tkanin i komfortowych wnętrz. Łącząc pasję z pracą, prowadzimy w Jarocinie firmę rodzinną zajmującą się szyciem firan i zasłon na zamówienie .

Firany na miarę pracownia Jarocin

Urządzanie wygodnego i przytulnego mieszkania jest dla wielu osób sporym wyzwaniem. Jednymi z najważniejszych elementów wystroju salonu czy sypialni jest okno i jego dekoracja. Rozumiemy to dlatego dla Państwa wygody oferujemy swoją pomoc w zakresie zaplanowania i realizacji dekoracji okiennych.

Pełni dobrych pomysłów dopasujemy, zaprojektujemy zasłony i uszyjemy firanki na miarę. Staramy się aby nasze realizacje, były połączeniem nowoczesnego spojrzenia na wnętrza z zamiłowaniem do cudownych, efektowych tkanin. 

Tradycje krawieckie sięgają w naszej firmie wczesnych lat 90tych. Dzięki Państwu Firanki Jarocin miały możliwość sukcesywnego rozwijania się. Stworzyliśmy profesjonalną pracownię, która jest prawdziwym filarem naszej działalności.

Nasz zespół tworzą Panie znające swoje rzemiosło. Usługa modelowania tkanin i szycia wykonywana jest na wysokim poziomie. To właśnie tutaj, w oparciu o Państwa sugestie, szyjemy firanki, zasłony, poszewki dekoracyjne oraz rolety rzymskie na zamówienie.

Z zadowoleniem przyznajemy, że tworzenie aranżacji okien na indywidualne zamówienie sprawia nam mnóstwo satysfakcji. Dobrze dopasowane haftowane firanki w komplecie z przyjemnymi w dotyku welurowymi zasłonami, są prawdziwą ozdobą każdego pokoju. Uczestniczenie w kreowaniu przestrzeni będącej spełnieniem marzeń naszych klientów o niepowtarzalnym, cudownym wnętrzu, jest niezwykłe.

zasłony szare Września

Zasłony Firanki Rolety rzymskie
ul. Św. Ducha 88, 63-200 Jarocin

tel. 784 200 200

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
sobota:9.00-14.00

zasłony szare Września