Dzień dobry!

Mamy na imię Ilona i Robert – jest nam niezmiernie miło gościć Państwa w cudownym świecie delikatnych firan i cudownych, kolorowych zasłon.

Jesteśmy wielkimi entuzjastami pięknych tkanin i komfortowych wnętrz. Na co dzień łączymy pracę z przyjemnością, ponieważ prowadzimy w Jarocinie firmę rodzinną specjalizującą się w szyciu dekoracji okiennych na wymiar.

Z radością zaopiekujemy się Państwa oknami i ozdobimy je w unikalny sposób. Podczas projektowania dekoracji uwzględnimy sugestie dotyczące rodzaju i kolorystyki tkanin. Nasza rola polega na umiejętnym dopasowaniu materiałów. Wszystko po to, aby stworzyły we wnętrzu jedyny w swoim rodzaju klimat.

Chcecie uzyskać informacje dotyczące tkanin zasłonowych lub firan, a może chcecie poznać cenę przygotowanych przez nas dekoracji?

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące dekoracji okna.
email: sklep[malpa]firanki.info
tel. +48 784 200 200

Pracownia dekoracji okiennych Jarocin

Urządzanie wygodnego i przytulnego mieszkania jest dla wielu osób sporym wyzwaniem. Całkowita aranżacja wnętrza to tylko jedna bardzo wielu rzeczy, które należy zaplanować i wykonać. Jednym najważniejszych elementów wystroju salonu, sypialni, pokoju dziecięcego oraz kuchni, jest okno oraz jego dekoracja.

Dobrze wiemy, że chcą Państwo, aby firany i zasłony były klasowym uzupełnieniem aranżacji pokoju. Komplet dobrze dobranych kolorystycznie zasłon oraz efektownych firan, z pewnością będzie zachwycał swoim wyglądem.

Doskonale to rozumiemy, dlatego proponujemy wygodne konsultacje połączone z pomiarami w Państwa domu. Oferujemy swoją pomoc w zakresie zaplanowania wyglądu okien oraz realizacji dekoracji okiennych.

Pełni dobrych pomysłów dopasujemy, zaprojektujemy zasłony i uszyjemy firanki na miarę. Staramy się aby nasze realizacje, były połączeniem nowoczesnego spojrzenia na wnętrza z zamiłowaniem do cudownych, efektownych tkanin.

Szyjemy firanki i zasłony w Jarocinie od ponad 30 lat

Tradycje krawieckie sięgają w naszej firmie wczesnych lat 90tych. Dzięki Państwu pracownia dekoracji okiennych miała możliwość sukcesywnego rozwijania się. Stworzyliśmy w Jarocinie profesjonalną szwalnię, która jest prawdziwym filarem naszej działalności. Nasze realizacje zdobią okna domów, mieszkań, a także hoteli, sal bankietowych i restauracji.

Nasz zespół tworzą Panie znające swoje rzemiosło. Usługa modelowania tkanin i szycia wykonywana jest na wysokim poziomie. To właśnie tutaj, w oparciu o Państwa sugestie, szyjemy na zamówienie firanki, zasłony, poszewki dekoracyjne oraz rolety rzymskie.

Z zadowoleniem przyznajemy, że tworzenie aranżacji okien na indywidualne zamówienie sprawia nam mnóstwo satysfakcji. Dobrze dopasowane haftowane firanki w komplecie z przyjemnymi w dotyku welurowymi zasłonami, są prawdziwą ozdobą każdego pokoju. Uczestniczenie w kreowaniu przestrzeni będącej spełnieniem marzeń naszych klientów o niepowtarzalnym, cudownym wnętrzu, jest doświadczeniem niezwykłym.

Zobacz czym się zajmujemy. Zapraszamy do odwiedzenia galerii z firanami i zasłonami szytymi w naszej pracowni.

system Wave

Zasłony i firany system wave

Zachwyć się zasłonami i firanami uszytymi na taśmie fala.