Rolety rzymskie i zasłony w odnowionej restauracji Morena Żerków

Uszyliśmy rolety rzymskie i zasłony do restauracji Morena Żerków

Końcem kwietnia 2024 roku zakończyliśmy projekt w restauracji Morena w Żerkowie, gdzie nasz zespół miał przyjemność przyczynić się do odnowy wnętrza. Restauracja przeszła pełną metamorfozę, w ramach której zaplanowano nowe dekoracje okienne. Z entuzjazmem przyjęliśmy zlecenie na wykonanie rolet rzymskich i zasłon, które miały dodać elegancji i stylu nowo wyremontowanemu lokalowi.

Okna ozdobione roletami rzymskimi w Morenie Żerków

W projekcie wnętrza restauracji uwzględniono podłogę z paneli w odcieniach ciemniejszego brązu, a elementy ozdobne na ścianach zostały utrzymane w podobnej kolorystyce. Projektantka zdecydowała, aby na oknach znalazły się rolety rzymskie, które fakturą materiału i kolorystyką doskonale współgrały z pozostałymi elementami wystroju.

Stworzenie przyjemnego półmroku i kontrola ilości światła w restauracji

Wnętrze restauracji jest mocno nasłonecznione, dlatego zastosowanie rolet rzymskich miało na celu stworzenie przyjemnego półmroku, co znacząco poprawiło nastrój w lokalu. Dzięki znakomitej funkcjonalności (materiał rolety można wygodnie podnosić i opuszczać za pomocą mechanizmu łańcuszkowego), rolety rzymskie pełniły zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną. Pomagały w ten sposób kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, tworząc przytulną atmosferę.

Proces realizacji – przygotowanie i montaż rolet rzymskich w restauracji Żerków

W pierwszej kolejności przygotowaliśmy rolety rzymskie i zasłony z wybranego materiału. Uszyte na wymiar rolety rzymskie zamontowaliśmy w suficie, a mechanizm kasety został przysłonięty przez ozdobną zabudowę, co dodatkowo podniosło estetykę. Zasłony zawiesiliśmy na szynie sufitowej KS. Efekt głębokich, doskonale ułożonych fal udało się uzyskać dzięki uszyciu materiału na taśmie w systemie Wave.

Zasłony zawiesiliśmy na szynie sufitowej KS. Efekt głębokich, doskonale ułożonych fal udało się uzyskać dzięki uszyciu materiału na taśmie w systemie Wave. Materiał zasłony wspaniale wypełnił narożnik pomieszczenia i dopełnił kompozycję.

Zdjęcia przedstawiające okna restauracji Morena Żerków przed i po metamorfozie wnętrza.

Modne okna z roletami rzymskimi w restauracji Morena w Żerkowie – podsumowanie

Elegancki wygląd i modny, nowoczesny styl – to zyskała restauracja Morena w Żerkowie dzięki naszym roletom rzymskim i zasłonom. Dekoracje okienne nie tylko poprawiły estetykę wnętrza, ale także stworzyły nastrojową atmosferę, która wpływa na komfort gości.


Jeśli szukasz wyjątkowych rolet rzymskich i zasłon, aby uzyskać wyjątkowy efekt w swoim lokalu, skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał do wystroju i uszyjemy je dla Ciebie na wymiar. Z pewnością staną się wartościowym elementem wyposażenia wnętrza i pomogą uzyskać niesamowity efekt.

+48 888 033 133

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz, zapraszamy!
email: sklep@firanki.info

Scroll to Top