Firany zasłony Środa Wlkp Śrem Września Kórnik

Firany i zasłony na wymiar​

Sekretem pięknie ubranych okien w mieszkaniach naszych klientów jest bardzo dobry kontakt na każdym etapie zamówienia. Dekoracje okienne, które przygotowujemy w naszej pracowni, szyjemy na wymiar, dlatego tak nam zależy na bliskiej współpracy z Wami. Tylko w ten sposób, poprzez rozmowę i niezbędne uzgodnienia, możemy realizować projekty dobrze dopasowane do Waszych potrzeb.


Opieramy się na Waszych pomysłach, słuchamy sugestii. Dzięki wskazówkom możemy uszyć firany i zasłony, które będą dopasowane do Waszych upodobań i preferencji.


Zachęcamy do kontaktu i wspólnych konsultacji. Szczególnie pomocne są te prowadzone bezpośrednio we wnętrzu, tuż przy dekorowanych oknach. Z praktyki wiemy, że pomiary okien o rozmowa o tym, jak mają się prezentować, bardzo pomaga w osiągnięciu wspaniałego, wymarzonego efektu. Dla nas jest to wyjątkowa możliwość zapoznania się z wnętrzem, przymierzenia wzornika z tkaniną do koloru ściany i najlepszy sposób, aby poznać Wasze oczekiwania.

Firany Środa Wlkp

Firany Śrem

Firany Września

Firany Kórnik

Razem z nami zaprojektujecie firanki i zasłony, a my uszyjemy je dla Was na miarę. Będą dopasowane do stylu w jakim zaaranżowane jest wnętrze – estetycznie wykonane i funkcjonalne.

Zachęcamy i proponujemy spotkanie w Waszym domu. Jest to doskonała okazja do pomiaru okien i omówienia sposobu zawieszania firan. Możemy zobaczyć okna, ocenić ich rozmiar, a także poznać ich usytuowanie w pomieszczeniu.


Przedstawcie nam swoją wizję lub pomysł na aranżację przestrzeni. W kolejnym etapie wspólnie zamienimy Wasze pomysły w unikatowy projekt.

Pomiary i konsultacje prowadzimy m. in. w obrębie miast: Firany Środa Wlkp Firany Śrem Firany Września Firany Kórnik

tel. 888 033 133

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie

Nie musisz martwić się o materiały do dekoracji okien. Posiadamy liczne wzorniki różnorodnych tkanin, które zabieramy na konsultacje. Próbki tkanin są bardzo obrazowe – wystarczy przyłożyć wzornik do ściany lub okna i natychmiast można ocenić, jak tkanina będzie prezentować się w wnętrzu.

Szyjemy zasłony i firany na miarę


Dostępne są zarówno firany gładkie, jak i te z haftowanymi wzorami, zasłony jednobarwne oraz kolorowe z wzorami kwiatowymi i geometrycznymi. Niezależnie od tego, czy wnętrze jest nowoczesne, czy zaaranżowane klasycznie, bez trudu dopasujemy odpowiedni materiał do stylu, w jakim jest urządzone.

Spotkania są doskonałym sposobem na zaznajomienie się z wnętrzem i poznaniem Państwa punktu widzenia. Zarówno dla Państwa jak i dla nas mogą być niezwykle wartościowe, ponieważ umożliwiają pomiar okien i określenie zakresu prac.

Nie trzeba przekonywać, że zaplanowanie wyglądu okna jest bardzo istotne dla całościowego efektu wnętrza.
Przykładowo już na etapie projektowania wystroju pokoju, warto zastanowić się, jaki rodzaj karnisza zostanie zastosowany (karnisz aluminiowy podsufitowy czy karnisz montowany w ścianie).

Koniecznie należy omówić ten temat przed malowaniem i ostatecznym zakończeniem prac wykończeniowych. Moda nieustannie się zmienia, pojawiają się interesujące nowości. Niejednokrotnie możemy zaproponować gotowe rozwiązania, które mogą doskonale sprawdzić się w aranżowanym wnętrzu.

Dokładamy starań, aby wspierać naszych klientów wiedzą i zdobytym doświadczeniem, na każdym etapie realizacji zamówienia. Jesteśmy zaangażowani i chętnie pomożemy w tematyce osłon okiennych i karniszy.
W zależności od potrzeb i tego jaki karnisz zamontowany jest nad oknem, uszyjemy dla Ciebie firany i zasłony:

  • na taśmie marszczącej smok lub ołówek
  • na taśmie fala System Wave
  • na przelotkach
  • z uniwersalnym tunelem
  • haczykach flexach
  • na szelkach

Wybierz dla siebie najwygodniejszy sposób zawieszenia firan i zasłon, a my uszyjemy je dla Ciebie na wymiar.

Spotkajmy się
Spotkanie jest świetną okazją do omówienia Twoich pomysłów


Pomiar i doradztwo
W pierwszej kolejności ustalamy wymiary, następnie projektowanie i realizacja


Próbki i wzorniki
Podczas pomiarów i konsultacji warto dopasować próbki tkanin do klimatu wnętrza

Masz już pomysł na dekoracje okienne i chcesz go skonsultować? Umów się na spotkanie, podczas którego omówimy Twój projekt i doradzimy możliwie najlepsze rozwiązania.


Możemy przeprowadzić:

  • wideo rozmowę (to sprawdzony i pomocny sposób na wstępne przedyskutowanie tematu)
  • konsultację telefoniczną
  • zaaranżować spotkanie


Skorzystaj w wygodnej konsultacji:
Zadzwoń: +48 888 033 133
Napisz email: sklep@firanki.info

Umów się na spotkanie w temacie uszycia zasłon i firan w mieście Środa Wielkopolska Śrem Września Kórnik.

Możesz sobie pozwolić na pięknie ozdobione okna.

Scroll to Top